Κατασκευαστής

THE BARSTARDS — Own brand — εργαλεία & αξεσουάρ bar

Ανακάλυψε τη γκάμα THE BARSTARDS στο e-costos.gr — 267 προϊόντα για τον επαγγελματία της εστίασης.

ΧώραΕλλάδα
ΈδραΘεσσαλονίκη
Προϊόντα267

Για τη THE BARSTARDS

Η εταιρεία The Barstards εξειδικεύεται σε ότι εργαλεία χρειάζεται ένας bartender ή ένας barista για το πόστο του. Τα προϊόντα της είναι κατασκευασμένα για επαγγελματική χρήση από ποιοτικά υλικά που αντέχουν στον χρόνο και την πίεση, και είναι εμπνευσμένα από τους κορυφαίους Bartenders & Baristas σε Ελλάδα και εξωτερικό!

  • Επαγγελματική ποιότητα & αντοχή
  • Κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε εστίαση

Κατηγορίες

Όλα τα προϊόντα THE BARSTARDS

THE BARSTARDS

Βάση Ποτηριών Οροφής 35εκ Ανοξείδωτη 18/10

Εξαντλημένο

Original price was: 4.05€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.44€. 4.27 με ΦΠΑ

Shaker Boston Tin-Tin Ανοξείδωτo 18/10 Vintage 600/800ml

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 33.07€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 28.11€. 34.86 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Δοσομετρητής Καφέ 75ml Γυάλινος Με 2 Στόμια

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 3.80€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.23€. 4.01 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Σουρωτήρι Hawthrone Μπαρ Στρόγγυλο Ανοξείδωτο

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 2.04€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.53€. 1.90 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Πατητήρι Καφέ Ανοξείδωτο 18/10 Με Μαύρη/Gold Ring Λαβή 58mm

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 15.21€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.93€. 16.03 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Βούρτσα Καθαρισμού Group Μηχανής Σιλικόνης Καφέ 58mm

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 12.40€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 10.54€. 13.07 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Πατητήρι Καφέ Ανοξείδωτο 18/10 Με Άσπρη Λαβή 58mm Cubic

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 15.21€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.93€. 16.03 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Πατητήρι Καφέ Ανοξείδωτο 18/10 Με Μαύρη Λαβή 58mm Cubic

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 15.21€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.93€. 16.03 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Βάση Πατητηριού/Γκρούπ Καφέ Ξύλινο 3 Θέσεων 25x11x8εκ

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 52.86€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 44.93€. 55.71 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Ξυλάκι Διακόσμησης Skull White 13εκ 100τμχ

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 3.74€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.99€. 3.71 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Θήκη Χαρτοπετσέτας Inox 18/10 13.3×13εκ

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 14.43€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.99€. 16.11 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Θήκη Χαρτοπετσέτας Μαύρη Ματ Inox 18/10 17.5×13εκ

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 17.34€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 15.61€. 19.36 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Κόμπλερ Κανάτας Carsbai Ανοξείδωτο

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 8.00€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 6.80€. 8.43 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Δίσκος Κανάτας Carsbai Ανοξείδωτος

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 8.00€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 6.80€. 8.43 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Ανταλλακτικά Μαχαίρια Κανάτας Carsbai Ανοξείδωτα

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 35.00€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 29.75€. 36.89 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Σέσουλα Αλουμινίου Μαύρη Ματ 600ml 28εκ

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 7.49€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 6.37€. 7.90 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Mixing Tin Ανοξείδωτο Διπλότοιχο 18/10 950ml

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 20.40€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 17.34€. 21.50 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Κουτάλι Μπαρ Tattoo Skull Ανοξείδωτο 18/10 31εκ

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 9.40€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 7.99€. 9.91 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Μεζούρα Bar Tattoo Skull Ανοξείδωτη 18/10 Japanese Style 25/50 Graduated

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 12.93€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 10.99€. 13.63 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Shaker Boston Tattoo Skull Tin-Tin Ανοξείδωτo 18/10 Δίπατο 600/800ml

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 39.99€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 29.99€. 37.19 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Λάστιχο Μπαρ Ματ Μαύρο 46×30εκ 1mm

Εξαντλημένο

Original price was: 7.44€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 5.58€. 6.92 με ΦΠΑ

Κουτάλι Μπαρ Ανοξείδωτο 18/10 31εκ Antique Copper

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 5.40€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 4.59€. 5.69 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Ανοιχτήρι 3 σε 1 Ξύλινο/Ανοξείδωτο 18/10 Βαρέως Τύπου

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 7.11€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 5.33€. 6.61 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Αφροσυλλέκτης Tattoo Skull Bar Hawthorn Ανοξείδωτος 18/10

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 11.83€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 8.87€. 11.00 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Αυτόματη Συσκευή Καθαρισμού Κλείστρου 2 Κεφαλές 51-58mm Μαύρη THE BARSTARDS

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 458.80€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 389.98€. 483.58 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Βραστήρας Brewing 1Lt Μαύρος Ανοξείδωτος 1200W Ρυθμιζόμενης Θερμοκρασίας THE BARSTARDS

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 105.00€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 89.25€. 110.67 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Αντίσταση 4τεμ Για Flavour Blaster

Άμεσα διαθέσιμο

Η τρέχουσα τιμή είναι: 29.97€. 7.49 €/τεμ37.16 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Ανταλλακτικό Essential Oil 5τεμ (10ml) Για Flavour Blaster

Άμεσα διαθέσιμο

Η τρέχουσα τιμή είναι: 29.97€. 5.99 €/τεμ37.16 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

Ανταλλακτικό Bubble Liquid 300ml Flavour Blaster

Άμεσα διαθέσιμο

Original price was: 16.00€.Η τρέχουσα τιμή είναι: 13.60€. 16.86 με ΦΠΑ
Προσθήκη στο καλάθι

The BarstardsΗ εταιρεία The Barstards εξειδικεύεται σε ότι εργαλεία χρειάζεται ένας bartender ή ένας barista για το πόστο του. Τα προϊόντα της είναι κατασκευασμένα για επαγγελματική χρήση από ποιοτικά υλικά που αντέχουν στον χρόνο και την πίεση, και είναι εμπνευσμένα από τους κορυφαίους Bartenders & Baristas σε Ελλάδα και εξωτερικό!

Συχνές ερωτήσεις

Πού κατασκευάζεται η THE BARSTARDS;

Η THE BARSTARDS έχει την έδρα της στη/στην Θεσσαλονίκη, στην Ελλάδα.

Τι προϊόντα THE BARSTARDS θα βρω στο e-costos.gr;

Στο e-costos.gr διαθέτουμε προϊόντα THE BARSTARDS στις κατηγορίες: Bar/Cafe, Bartender Tools, Barista Tools, Bar/Coffee Station organization. Δες ολόκληρη τη γκάμα παρακάτω.

Είναι τα προϊόντα THE BARSTARDS κατάλληλα για επαγγελματική χρήση;

Ναι. Η THE BARSTARDS επιλέχθηκε από το e-costos.gr ακριβώς επειδή ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της επαγγελματικής εστίασης — εστιατόρια, bar, café, ξενοδοχεία και catering.